Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Tedavi-The Great Hypnotist İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

828 views

Tedavi-The Great Hypnotist İzle

2014 Çin yapımı olan Tedavi alı filmin yönetmenliğini Leste Chen üstlenmiştir. Ayrıca bu isim yanına Ren Peng’i alıp bu eserin senaryo yazımını kaleme almıştır. Gizem, gerilim ve dram türünde olan The Great Hypnotist, gizemli bir hasta ile alanında uzman fakat oldukça ukala bir psikiyatristin arasında geçen akıl almaz olaylar konu ediliyor. Orijinal adı Cui Mian Da Shi olan bu eserin süresi 1 saat 54 dakikadır. Başarılı yönetmen Leste Chen’in oyuncu seçimleri şu isimler Jing Hu (Chen Ting), Zhong Lü (Pro Fang), Karen Mok (Ren Xiaoyan / Gu Jie), Yaoqing Wang (Luo Yusong) ve Zheng Xu (Xu Ruining) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle