Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Tehlikeli Adam – The Man Who Knew Too Much 1956 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

675 views

Tehlikeli Adam – The Man Who Knew Too Much 1956 İzle

Başrollerinde Doris Day ve James Stewart’ın oynamış olduğu Tehlikeli Adam izle adlı filmin, yönetmenliğini “Zevk Bahçesi”, “Çiftçinin Karısı”, “Şampanya”, “Zengin ve Garip”, “39 Basamak”, “Kaybolan Kadın”, “Rebeka”, “Bay ve Bayan Smith”, “Aşktan da Üstün”, “Kapri Yıldızı”, “Trendeki Yabancı”, “Cinayet Var”, “Arka Pencere”, “Ölüm Korkusu”, “Gizli Teşkilat”, “Sapık”, “Kuşlar”, “Topaz” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu John Michael Hayes tarafından ele alınan The Man Who Knew Too Much, 1934 yapımı aynı adlı filmin yeniden çevrimidir. 2 saat süresi olan gerilim türündeki Tehlikeli Adam adlı film, Fas tatili sırasında kaçırılan küçük çocuklarını bulmak için mücadele eden Dr. Banjamin ve Josephine Conway McKenna çiftinin, yaşadıklarını konu edinmektedir.

1956 ABD yapımı olan The Man Who Knew Too Much adlı film, o dönem birçok festivalde yer alıp 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 2 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 1.2 milyon dolar olan Tehlikeli Adam adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 11.3 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini de Alfred Hitchcock’un üstlenmiş olduğu Tehlikeli Adam adlı eserin, müziklerini ise Bernard Herrmann ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,5 olan The Man Who Knew Too Much adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler James Stewart (Dr. Benjamin McKenna), Doris Day (Josephine Conway McKenna), Brenda de Banzie (Lucy Drayton), Baernard Miles (Edward Drayton), Ralph Truman (Inspector Buchanan), Daniel Gelin (Louis Bernard) ve Alan Mowbray (Val Parnell) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri