Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Tehlikeli Oyun-Die Welle Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.337 views

Tehlikeli Oyun-Die Welle Full HD İzle
720p

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2008 İstanbul Uluslararası Film Festivali’nde jüri özel ödülüne layık görülmüş olan Tehlikeli Oyun full hd izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2008 Almanya yapımı olan Die Welle isimli filmin, yönetmenliğini “Napola – Elite Für Den Führer”, “Geceler Bizim” ve “Die Vierte Macht” filmlerinden tanıdığımız Alman sinemacı Dennis Gansel üstlenmiştir.Senaryosu Ron Jones, Dennis Gansel ve Peter Thorwarth üçlüsü tarafından kaleme alınan Die Welle, katılmış olduğu festivallerden toplamda 7 değerli ödül elde etmiştir. Dram ve gerilim türünde olan Tehlikeli Oyun, öğrencilerinin ilgisizliğinden ötürü, dikkatlerini çekmek için deney yapmaya karar veren Rainer Wegner adlı öğretmenin, yapmış olduğu küstahca davranışlar konu ediniyor. Bütçesi 5 milyon €uro olan Die Welle, o dönem gişede 24 milyon €uro hasilat elde edip, yapımcısı olan Chritian Becker’ı epey mutlu etmiştir. IMDb puanı 7,6 olan bu harika eserin, müziklerini Heiko Maile ele alıp bestelemiştir. 1 saat 47 dakika süresi olan Die Welle adlı filmde, şu isimler Jürgen Vogel (Rainer Wenger), Frederick Lau (Tim Stoltefuss), Max Riemelt (Marco), Jennifer Ulrich (Karo), Christiane Paul (Anke Wenger), Jacob Matschenz (Dennis) ve Cristina do Rego (Lisa) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle