Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Terkedilmiş – Forsaken 2015 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

701 views

Terkedilmiş – Forsaken 2015 İzle

2015 ABD, Fransa ve Kanada ortak yapımı olan Forsaken hd izle adlı filmin, yönetmenliğini Malta asıllı Kanadalı deneyimli televizyoncu Jon Cassar üstlenmiştir. Senaryosu Brad Mirman tarafından kaleme alınan Terkedilmiş, yıllar sonra dargın olduğu babasıyla barışmak için doğup büyüdüğü topraklara geri dönen ve birçok sorunla baş etmek durumunda kalan John’un, serüvenlerini ele almaktadır.

Bütçesi 20 milyon dolar olan Forsaken adlı eserin, yapımcılık görevini Kevin DeWalt, Gary Howsam, Bill Marks ve Isabella Marchese Ragona üstlenmiş, müziklerini ise Jonathan Goldsmith ele alıp icra etmiştir. 1 saat 30 dakika süresi olan dram ve western türündeki Terkedilmiş adlı filmin, IMDb puanı ise 6,6’dır. Başarılı yönetmen John Cassar’ın 3. uzun metrajlı sinema filmi olan Forsaken’da, şu isimler Demi Moore (Mary-Alice Watson), Kiefer Sutherland (John Henry Clayton), Donald Sutherland (Rev. Clayton), Brian Cox (James McCurdy), Michael Wincott (Dave Turner), Landon Liboiron (Will Pickard) ve Siobhan Williams (Emily Chadwick) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle