Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Terminus Türkçe Dublaj İzle (2016)

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.267 views

Terminus Türkçe Dublaj İzle (2016)

2015 Avustralya yapımı olan Terminus izle adlı filmin, yönetmenliğini Güney Afrikalı genç sinemacı Marc Furmie üstlenmiştir. Senaryosu Gabriel Dowrick, Marc Furmie ve Shiyan Zheng üçlüsü tarafından ele alınan Terminus, yakın bir gelecekte yaşanan bir felaket sonrası, ailesi ve etrafındaki insanlar adına bir takım keşiflerde bulunan David Chamberlian ve ekip arkadaşlarının serüvenlerini ele alıyor.

Yapımcılığını Brett Thornquest ve Tim Maddocks ikilisinin üstlenmiş olduğu Terminus adlı filmin, müziklerini ise Brian Cachia ele alıp icra etmiştir. 1 saat 34 dakika süresi olan bilim kurgu türündeki Terminus adlı filmin, IMDb puanı ise 7,8’dir. Başarılı genç yönetmen Marc Furmie’nin oyuncu tercihleri şu isimler Jai Koutrae (David Chamberlain), Kendra Appleton (Annabelle Chamberlain), Todd Lasance (Zach), Bren Foster (Agent Stipe), Brendan Clearkin (Ned Wilcox), Vincent Andriano (O’Mally) ve William Emmons (Agent Lubinski) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle