Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The 39 Steps – 39 Basamak 1935 Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

582 views

The 39 Steps – 39 Basamak 1935 Seyret

Başrollerinde Robert Donat ve Madeleine Carroll’un oynamış olduğu 39 Basamak full izle adlı filmin, yönetmenliğini Zevk Bahçesi”, “The Ring”, “The Manxman”, “Murder!”, “Zengin ve Garip”, “Kaybolan Kadın”, “Bay ve Bayan Smith”, “Öldüren Hatıralar”, “Cinayet Var”, “Arka Pencere”, “Ölüm Korkusu”, “Gizli Teşkilat”, “Sapık”, “Kuşlar”, “Topaz” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu Charles Bennett tarafından kaleme alınan The 39 Steps, John Buchan’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 26 dakika süresi olan gizem ve gerilim türündeki 39 Basamak adlı film, Londra’ya yeni gelmiş Kanadalı çiftçi Richard Hannay’ın tiyatroda tanıştığı kadının aynı gece esrarengiz bir şekilde öldürülmesiyle hem aranan bir suçlu durumuna düşmesi, hem de kendisini bir uluslararası casusluk entrikasının içinde bulması ve sonrasındaki gelişen olayları ele almaktadır.

1935 İngiltere yapımı olan 39 Basamak adlı film, o dönem birkaç festivalde boy gösterip 1 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 60 bin İngiliz Sterlini olan The 39 Steps adlı filmin, yapımcılık görevini Michael Balcon üstlenmiş, müziklerini ise Jack Beaver ve Louis Levy ikilisi ele almıştır. IMDb’si 7,8 olan 39 Basamak adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Robert Donat (Hannay), Madeleine Carroll (Pamela), Lucie Mannheim (Miss Smith), Godfrey Tearle (Professor Jordan), Peggy Ashcroft (Margaret, Crofter’s Wife), John Laurie (Crofter) ve Helen Haye (Mrs. Jordan) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi