Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The 6th Degree – 6 Derece İzle (2016)

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

3.168 views

The 6th Degree – 6 Derece İzle (2016)

Amerikalı başarılı aktör Markus Redmond, bu safer yanına güzeller güzeli başarılı Türk oyuncu Fadik Sevin Atasoy’u alıp, senaryosunu yazıp yönetmiş olduğu The 6th Degree izle adlı film ile bizlere bu alanda da tüm hünerlerini sergilemeye çalıışacaktır.

Gerilim türündeki The 6th Degree adlı film, geçmişteki bir sırrını ortalığa serip, etrafındakilere kabus dolu anlar yaşatan AJ Sunder adlı eski televizyon yıldızının, yaşadığı olaylar ele alınıyor. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de 6 Derece adlı eserin diğer püf noktalarına değinelim.

2016 ABD yapımı olan The 6th Degree adlı filmin oyuncu kadrosunda şu isimler Fadik Sevin Atasoy (Drea), Amanda Kaschak (Jordan), Markus Redmond (A.J. Sunder), Jessica Morris (Lori), James Thomas Gilbert (Sam), Jeffrey Johnson (Kevin) ve Mackenzie Astin (Mack) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle