Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Bad Batch Türkçe HD İzle (2016)

    Genişlet


Yorum yapılmamış

3.618 views

The Bad Batch Türkçe HD İzle (2016)

Başrollerinde Keanu Reeves ve Jim Carrey’nin oynamış olduğu The Bad Batch izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız” filminden tanıdığımız Amerikalı genç sinemacı Ana Lily Amipour olmuştur. Genç ve güzel yönetmen Ana Lily Amirpour’un 2. uzun metrajlı sinema filmi olan The Bad Batch, yakın gelecekte Texas’ın çorak topraklarında yaşamlarını sürdüren bir kabile içerisindeki yasak aşkı konu edinmektedir.

Bütçesi 6 milyon dolar olan The Bad Batch adlı filmin, yapımcılığını Danny Gabai, Sina Sayyah ve Megan Ellison üstlenmiştir. 2016 ABD yapımı romantik türündeki The Bad Batch adlı filmde şu isimler Jim Carrey (Peter), Keanu Reeves (Rockwell), Jason Momoa (Joe), Giovanni Ribisi (Bobby), Diego Luna (John), Suki Waterhouse (Samantha), E.R. Ruiz (Todd) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle