Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Beautiful Days Of Aranjuez – Les Beaux Jours d’Aranjuez İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

465 views

The Beautiful Days Of Aranjuez – Les Beaux Jours d’Aranjuez İzle

Başrollerinde Reda Kateb, Sophi Semin ve Nick Cave’in paylaşmış olduğu The Beautiful Days Of Aranjuez 2016 izle adlı film, dünya prömiyerini bu yıl 73.’sü düzenlenen Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapacak ve ayrıca aynı etkinlikte Altın Aslan Ödülü için yarışacaktır. 2016 Almanya ve Fransa ortak yapımı olan Les Beaux Jours d’Aranjuez adlı filmin, yönetmenliğini “Summer In The City”, “Die Angst Des Tormanns Beim Elfmeter”, “Alice In The Stadten”, “Zamanın Akışında”, “Hammett”, “Der Stand Der Dinge”, “Paris, Texas”, “Berlin Üzerindeki Gökyüzü”, “Lisbon Story”, “The End Of Violence”, “Bolluk Ülkesi”, “Palermo’da Yüzleşme” ve “Her Şey Güzel Olacak” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Alman usta sinemacı Wim Wenders üstlenmiştir. Senaryosu Peter Handke ve Wim Wenders ikilisi tarafından ele alınan The Beautiful Days Of Aranjuez, günümüz İspanya’sında, Aranjuez kentinde birbirlerini şiirsel dialog yoluyla ve anılarla ifade etmeye çalışan bir çiftin, hikayesini ele almaktadır.

1 saat 37 dakika süresi olan dram türündeki Les Beaux Jours d’Aranjuez adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Sophie Semin, Reda Kateb, Nick Cave, Peter Handke ve Jens Harzer ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle