Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Bombing – Bombalama 2016 Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

636 views

The Bombing – Bombalama 2016 Online İzle

2016 Çin yapımı olan The Bombing izle adlı filmin, yönetmenliğini Çinli genç sinemacı Xiao Feng üstlenmiştir. Senaryosu Ping Chen tarafından ele alınan The Bombing, 2. Dünya Savaşı sırasında Çin askeri birliklerine ait olan askeri bir makineyi, Japon Hava Kuvvetleri’nin saldırısından korumak için görevlendirilen 5 farklı askerin, yapmış olduğu çetin mücadeleyi ve o dönem ki yaşan olayları ele almaktadır.

Bütçesi 65 milyon dolar olan Bombalama adlı filmin, yapımcılk görevini Haiyang Jiang, Stephen J. Eads, Jian-Xiang Shi ve Buting Yang dörtlüsü üstlenmiş, müziklerini ise Liguang Wang ele alap icra etmiştir. Aksiyon, dram ve savaş türündeki The Bombing adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Bruce Willis, Simon Yam, William Wai-Ting Chan, Wei Fan, Janine Chun-Ning Chang, Eric Tsang, Shengyi Huang, Xiaoqing Liu ve Gang Wu yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle