Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Cat 2011 İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.197 views

The Cat 2011 İzle

2011 Güney Kore yapımı olan The Cat filmi Türkçe altyazılı olarak eklendi. The Cat hd izle filminin yönetmenliğini ve senaryo yazımını Seung-wook Byeon yapmıştır. Min-Young Park, Dong-wook Kim, Ye-ron Kim gibi oyuncuların rol aldığı eserin IMDb puanu 6,0’dır. 106 dakika süren The Cat filmi dram, korku ve gerilim tarzı yapımlardan hoşlananlar için güzel bir alternatif olabilir.

Genel itibariyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu geri bildirimler alan The Cat izle filmi pet shop da çalışan So-Hee bir kedi alması ve içini bir korkunun sarmaya başlaması ile başlar. Bunun sebebini araştıran So-Hee çok güzel görünen ve sevdiği kedisinin eski sahibinin esrarengiz bir şekilde öldüğünü öğrenir. Bundan sonra da olaylar gelişmeye başlar..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle