Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Chinese Widow Türkçe Dublaj HD İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

349 views

The Chinese Widow Türkçe Dublaj HD İzle (2016)

2016 Çin yapımı olan The Chinese Widow izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Balayı”, “Zappa”, “Busters Verden”, “Tro, Hab Og Kærlighed”, “Fatih Pelle”, “Den Goda Viljan”, “The House Of The Spirits”, “Jerusalem”, “Smilla ve Karlar”, “Sefiller”, “En Sang För Martin”, “Return To Sender”, “Özgürlüğün Rengi”, “Marie Kroyer”, “Night Train To Lisbon” ve “Stille Herje” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Danimarkalı usta sinemacı Bille August oturmuştur. Senaryosu Greg Latter tarafından ele alınan The Chinese Widow, 1940’larda, Japonların Pearl Harbor saldırısı sonrasında, ABD’li yetkililerin misilleme yaparak yerle bir ettiği bir kıyı kasabasındaki yaşanan yürek parçalayıcı bir aşk öyküsünü ve o dönemki gelişmeleri ele almaktadır.

Tarih, savaş, dram ve romantik türündeki The Chinese Widow adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Emile Hirsch (Jack), Yifei Liu (Ying), Vivian Wu (Old Nunu), Vincent Riotta (Jimmy Doolittle), Shaoqun Yu (Jun), Gallen Law (Captain Hsu), Yikuan Yan (Kai) ve Hanlin Gong (Ying’s father-in-law) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle