Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Circle – Çember 2017 Türkçe Dublaj İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.186 views

The Circle – Çember 2017 Türkçe Dublaj İzle
720p

Oskarlı usta aktör Tom Hanks’ın başrolünü Fransız yıldız Emma Watson ile paylaşmış olduğu The Circle izle adlı filmin, yönetmenliğini “Off The Black”, “Paramparça”, “The Spectacular New” ve “The End Of The Tour” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı James Ponsoldt üstlenmiştir. Senaryosu da aynı genç isim tarafından ele alınan The Circle, Dave Eggers’ın 2013 yılında yayımlanan aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. 2016 ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri ortak yapımı olan Çember adlı film, günmüz dünyasında üç akil adam tarafından kurulan ve Mae Holland adlı yetenekli genç kadın tarafından işletilen bir teknoloji şirketinde gelişen sıradışı olayları ele alıp konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Bilim kurgu, gerilim ve dram türündeki Çember adlı eserin yapımcılık görevini Tom Hanks, Anthony Bregman, Gary Goetzman ve Ron Schidt üstlenmiştir. Yetenekli genç yönetmen James Ponsoldt’un oyuncu seçimleri şu isimler Emma Watson (Mae Holland), Tom Hanks (Bailey), Ellar Coltrane (Mercer), Karen Gilan (Annie), John Boyega (Ty / Kalden), Patton Oswalt (Tom Stenton), Nate Corddry (Dan) ve Bill Paxton olmuştur.

IMDb’si, bütçesi ve süresi şu an belirsiz olan The Circle adlı film ile ilgili daha farklı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle