Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Fencer – Miekkailija 2015 Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.489 views

The Fencer – Miekkailija 2015 Full HD İzle

2015 Finlandiya, Estonya ve Almanya ortak yapımı olan The Fencer izle adlı film, dünya prömiyerini aynı yıl içerisinde Münich Uluslararası Film Festivali’nde yapıp övgü dolu sözler eşiliğinde ayrılmıştır. Dram, tarih ve spor türündeki Miekkailija adlı filmin, yönetmenliğini “Elina – Som Om Jag Inte Fanns”, “Aideista Parhain”, “Den Nya Manniskan” ve “Postia Pappi Jaakobiile” filmlerinden tanıdığımız Finlandiyalı sinemacı Klaus Harö üstlenmiştir. Senaryosu Anna Heinamaa tarafından kaleme alınan The Fencer, 1950’lerin başlarında, Sovyet Birliği’ni terk ederek yaşamını Estonya’da öğretmen olarak sürdüren ve öğrencileri için eskrim kulubü kuran Endel Neils’ın gerçek yaşam hikayesini ele almaktadır. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de 2016 Akademi Ödülleri töreninde Finlandiya’yı En İyi Yabancı Film dalında temsil edecek olan The Fencer adlı eserin, kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 2 milyon €uro olan Miekkailija adlı eserin, yapımcılık görevini Kai Nordberg ve Kaarle Ahlo üstlenmiş, müziklerini ise Gert Wilden Jr. ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,6 olan yapımın, süresi ise 1 saat 33 dakikadır. Başarılı yönetmen Klaus Harö’nün oyuncu seçimleri şu isimler Lembit Ulfsak (Jaan’s grandfather), Mart Avandi (Endel Neils), Kirill Karo (Aleksei), Kai Nordberg (Judge), Ursula Ratasepp (Kadri), Liisa Koppel (Marta) ve Kaarle Aho (Judge) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri