Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Gallows – Darağacı 2015 Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.500 views

The Gallows – Darağacı 2015 Full HD İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 10 Temmuz 2015’te ABD’de 100 bin dolarlık bütçesiyle gösterime giren ve yaklaşık 2 haftalık zaman dilminde 24 milyon dolar gelir elde eden, The Gallows izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Korku ve gerilim türündeki Darağacı adlı eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini Travis Cluff ve Chris Lofing ikilisi üstlenmiştir. 2015 ABD yapımı, 1 saat 21 dakika süresi olan The Gallows adlı filmin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Küçük bir kasabada yer alan bir lisede sahlenen tiyatro oyunu esnasında başrol oyuncusunun talihsiz ölümü nedeniyle, aynı oyun yaklaşık 20 yıl sonra tekrardan kurgulanıp oynanmak istenir. Lise bünyesi içerisinde yer alan bir grup öğrenci tarafından organize edilen oyunla, hem ölen kişiyi anmak hemde yarım kalan oyun tamamlanmak istenir. Fakat bazı öğrenciler rahat durmayıp, kazanın ardındaki gizemi araştırmaya karar verirler ve kendilerini bir kabusun içerisinde bulurlar. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Jason Blum, Travis Cluff, Benjamin Forkner, Chris Lofing ve Dean Schnider’ın üstlenmiş olduğu eserin, gerilim dolu müziklerini ise Zach Lemmon ele almıştır. IMDb puanı 4,6 olan The Gallows adlı filmde şu isimler, Reese Mishler (Reese Houser), Pfeifer Brown (Pfeifer Ross), Ryan Shoos (Ryan Shoos), Cassidy Gifford (Cassidy Spilker), Travis Cluff (Mr. Schwendiman), Price T. Morgan (Stage Boy) ve Theo Burkhardt (Rick Houser) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle