Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Ghosts Of Garip 2015 Full HD İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

877 views

The Ghosts Of Garip 2015 Full HD İzle

Başarılı Türk oyuncu Selma Ergeç’in başrolünü Gianni Capaldi ile paylaşmış olduğu The Ghosts Of Garip izle adlı filmin, yönetmenliğini “Dirty Love”, “Toro Loco”, “En Las Afueras De La Ciudad” ve “Hidden In The Woods” filmlerinden tanıdığımız Şilili genç sinemacı Patricio Valladares üstlenmiştir. Senaryosu Barry Keating tarafından ele alınan The Ghosts Of Garip, Loris Curci’nin yazmış olduğu kısa hikayelerle desteklenip, bizlere servis edilmiştir. 2015 ABD ve Türkiye ortak yapımı olan gerilim ve korku türündeki The Ghosts Of Garip, kazıklı voyvoda hakkında belgesel çekmek için Türkiye’ye gelen Amerikalı belgeselci John Gillespie ve arkadaşlarının, başından geçen olaylar ele alınıyor. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Bütçesi 750.000 dolar olan The Ghosts Of Garip’in yapımcılık görevini Barış Abacıgil, Loris Curci ve Fikret Soğancı üstlenmiştir. Başarılı genç yönetmen Patricio Valladares’in oyuncu tercihleri şu isimler Gianni Capaldi (John Gillespie), Natalie Burn (Bella), Selma Ergeç (Nina), Guillermo Ivan (Carlos), Lary Wade Carrel (Brad), Selim Bayraktar (Ali) ve Laia Gonzalez (Ana) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle