Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Godmother Türkçe Dublaj İzle (2017)

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

802 views

The Godmother Türkçe Dublaj İzle (2017)

2017 ABD yapımı olan The Godmother izle adlı filmin, yönetmenliğini “Tony” ve “Hyena” filmlerinden tanıdığımız yetenekli İngiliz sinemacı Gerard Johnson üstlenmiştir. Senaryosu Frank Baldwin tarafından ele alınan The Godmother, 1970’li yıllarda, yer altı dünyasında sözü geçen uyuşturucu barolarından biri olan Griselda Blanco’nun gerçek yaşam öyküsünü ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Daniela C. Cretu ve Nicholas Pileggi ikilisinin üstlenmiş olduğu The Godmother adlı filmin, müziklerini ise Matt Johnson ele alıp icra etmiştir. Biyografi, dram ve suç türündeki The Godmother adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Catherine Zeta-Jones (Griselda Blanco), Diane Guerrero (Eva), John Leguizamo, Skyler Gisondo (Chaz), Alexa Demie (Young Griselda Blanco), Brian Tester (Judge), Olivier Martinez, Jordi Molla, Catalina Sandino Moreno, Peter Greene ve Mehdi Dehbi ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle