Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Juniper Tree Ardıç Ağacı 1990 Orjinal İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.863 views

The Juniper Tree Ardıç Ağacı 1990 Orjinal İzle

Dünyaca ünlü İzlanda’lı müzisyen Björk, müzik dışında beyaz perdeyle çok sıkı fıkıdır. Bizler onu hep 2000 yılında çekilen Karanlıkta Dans filmiyle hatırlarız. Ama bizler sizin için bu sanatçının ilk filmi olan The Juniper Tree’yi sizlerle paylaşacağız. Björk’ün ilk kez kamera karşısına çıktığı bu yapımın çekimleri 1987 yılında yapılmıştır. Maddi nedenlerden ötürü 1990 yılında ilk Amerika’da gösterime girip daha sonra 1993 yılında İzlanda topraklarında yer alır.

Bu sancılı süreçi yaşayan yapımın yönetmeni Nietzchka Keene ismi olmuştur. Bu kadar zahmet çekmiş filmimizin adı The Juniper Tree’dir. Dram ve fantastik türünde olan bu filmin senaryo yazmını da yönetmenimiz Nietzchka Keene yapmıştır. Ayrıca Nietzchka Keene yapımcılık görevini de üstlenmiştir. Ülkemizde ise bir dönem vizyona Ardıç Ağacı Türkçe dublaj izle adıyla girmesi beklenmiştir. The Juniper Tree isimli filmin süresi ise 1 saat 18 dakikadır.

Bu fantastik filmin müziklerini tahmin ettiğiniz kişi yapmamıştır. Bu eserin müziklerini Larry Lipkis bestelemiştir. Ardıç Ağacı ismli filmin IMDB puanı ise 7,0’dır. Bu güzel film her İzlanda halkının bilmiş olduğu bir masaldan uyarlanmıştır. Bu yüzden bu filmin konusuna hiç değinmeyip, direk izlemenizi tavsiye ederim. Unutmadan bu filmde rol alan isimlere değinelim.

Björk (Margit), Bryndis Petra Bragadottir (Katla), Valdimar Örn Flygenring (Johann), Gudrun Gisladottir (Anne) ve Geirlaug Sünnet Thormar (Jonas) rol almıştır.

İlk Film İzle ekibi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle