Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Kidnapping Of Edgardo Mortara Türkçe Dublaj İzle (2017)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

263 views

The Kidnapping Of Edgardo Mortara Türkçe Dublaj İzle (2017)

2017 ABD yapımı olan The Kidnapping Of Edgardo Mortara izle adlı filmin, yönetmenliğini “Firelight”, “The Sugarland Express”, “Jaws”, “Üçüncü Türden Yakınlaşmalar”, “Kutsal Hazine Avcıları”, “E.T.”, “Kamçılı Adam”, “Mor Yıllar”, “Güneş İmparatorluğu”, “Hook”, “Jurassic Park”, “Schindlerin Listesi”, “Amistad”, “Er Ryan’ı Kurtarmak”, “Yapay Zeka”, “Azınlık Raporu”, “Sıkıysa Yakala”, “Terminal”, “Münih”, “Tenten’in Maceraları”, “Casuslar Köprüsü” ve “The BFG” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Steven Spielberg üstlenmiştir. Senaryosu Tony Kushner tarafından ele alınan The Kidnapping Of Edgardo Mortara, David I. Kertzer’in romanından uyarlanmıştır. Dram türündeki The Kidnapping Of Edgardo Mortara adlı film, 1858’lerin İtalya’sında, ailesi tarafından gizlice vaftiz edildikten sonra bir takım karanlık kişilerce zorla kaçırılan Yahudi bir çocuğun, hikayesini ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Kritia Macosko Krieger, Marc Platt ve Steven Spielberg’ün üstlenmiş olduğu The Kidnapping Of Edgardo Mortara adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Mark Rylance (Pope Pius IX) ve Oscar Isaac şu an için ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle