Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The King’s Daughter – The Moon And The Sun Türkçe Dublaj İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

629 views

The King’s Daughter – The Moon And The Sun Türkçe Dublaj İzle (2016)

2016 ABD yapımı olan The King’s Daughter izle adlı filmin, yönetmenliğini “Hollywood Chaos”, “Galgameth”, “3 Ninjas: High Noon At Mega Mountain”, “Treehouse Hostage”, “Race To Pace”, “Raise Your Voice”, “Bratz”, “Soul Surfer”, “Space Warriors”, “Robosapien: Rebooted”, “Field Of Lost Shoes”, “Baby Geniuses And The Space Baby”, “Spare Parts”, ve “Hoovey” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Sean McNamara üstlenmiştir. Senaryosu Ronald Bass, Barry Berman, Laura Harrington, Bill Mechanic ve James Schamus beşlisi tarafından ele alınan The Moon And The Sun, Vonda N. McIntyre’nin 1997 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Fantastik, aksiyon ve macera türündeki Kral’ın Kızı adlı film, engin denizlerden Doğa filozofu Yves’in dönüşünü dört gözle bekleyen Fransa Kralı XIV. Louis’in, ölümsüzlük uğruna vermiş olduğu devinimler eksenindeki gelişen olayları ele almaktadır.

Bütçesi 40.5 milyon dolar olan Ay ve Güneş adlı filmin, yapımcılık görevini David Brookwell, Paul Currie, Wei Han, Sean McNamara, Bill Mechanic ve Hong Pang üstlenmiş, müziklerini ise John Coda, Grant Kirkhope ve Joseph Metcalfe ele almıştır. Usta yönetmen Sean McNamara’nın oyuncu tercihleri şu isimler Pierce Bronan (King Louis XIV), William Hurt (Pere La Chaise), Benjamin Walker (Yves De La Croix), Kaya Scodelario (Marie-Josephe D’Alember), Bingbing Fan (Mermaid), BenLloyd-Hughes (Jean-Michel Lintillac), Paul Ireland (Benoit) ve Pablo Schreiber (Dr. Labarthe) öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle