Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Lady In The Car With Glasses And A Gun Full İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.136 views

The Lady In The Car With Glasses And A Gun Full İzle
720p

Başrollerinde Freya Mavor ve Stacy Martin ikilisinin oynamış olduğu La Dame Dans L’Auto Avec Des Lunettes Et Un Fusil izle adlı filmin, yönetmenliğini “Gainsbourg” ve “Le Chat Du Rabbin” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Joann Sfar üstlenmiştir. Senaryosu Gilles Marchand ve Patrick Godeau ikilisi tarafından ele alınan La Dame Dans L’Auto Avec Des Lunattes Et Un Fusil, Sebastian Japrisot’un aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. 2016 Fransa ve Belçika ortak yapımı olan gerilim türündeki The Lady In The Car With Glasses And A Gun, patronun şık arabasını çalarak diyar diyar gezip, başına olmadık işler açan Dany Doremus adlı genç kızın, yaşadığı olaylar konu ediniyor.

Yapımcılığını Karen Monluc ve Patrick Godeau ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Agnes Olier ele alıp icra etmiştir. 1 saat 33 dakika süresi olan yapımın, IMDb puanı ise 5,5’dir. Başarılı yönetmen Joann Sfar’ın oyuncu tercihleri şu isimler Freya Mavor (Dany Doremus), Benjamin Biolay (Michel Caravaille), Elio Germano (Stefano, dit Georges), Stacy Martin (Anita), Thierry Hancisse (Le garagiste), Sandrine Laroche (La femme du garagiste) ve Noemie Morales (Sylvie) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle