Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Minibüsteki Kadın 2015 Online İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

2.013 views

Minibüsteki Kadın 2015 Online İzle

Dünya prömiyerini bu yıl 40.’sı düzenlenen Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapması beklenen Minibüsteki Kadın izle adlı filmin, yönetmenliğini “The Madness Of King George”, “Cadı Kazanı”, “Aşkımın Hedefisin”, “Tarih Öğrencileri” ve “National Theatre Live: The Hard Problem” filmlerinden tanıdığımız İngiliz sinemacı Nicholas Hytner üstlenmiştir. Senaryosu Alan Bennett tarafından ele alınan The Lady In The Van, yaşamının 15 yılını Londra sokaklarında eski bir arabanın içerisinde sürdüren Miss Mary Shepherd adlı yaşlı kadının gerçek yaşam öyküsünü konu edinmektedir.. Neyse konuyu daha fazla deşmeden şimdi de diğer detaylara değinelim.

2015 İngiltere yapımı dram ve biyografi türündeki Minibüsteki Kadın adlı esere, 4 milyon İngiliz Sterlini harcanmıştır. Yapımcılığını Nicholas Hytner, Damian Jones ve Kevin Loader üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, keyifli müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. 1 saat 44 dakika süresi olan The Lady In The Van adlı filmin oyuncu kadrosunda şu isimler Maggie Smith (Miss Mary Shepherd), James Corden (Street Trader), Alex Jennings (Alan Bennett), David Calder (Mr. Fairchild), Stephen Campbell Moore (Doctor), Dominic Cooper, Jim Broadbent ve Roger Allam yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle