Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Lego Batman Movie – Lego Batman Filmi İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.307 views

The Lego Batman Movie – Lego Batman Filmi İzle
720p

2017 ABD yapımı olan The Lego Batman Movie hd izle adlı animasyon eserin, yönetmenliğini Chris McKay üstlenmiştir. Senaryosu Steh Grahame-Smith tarafından kaleme alınan The Lego Batman Movie, Joker’in hain planlarını öğrendikten sonra yanına Robin ile Batgirl’ü alarak mücadele etmeye başlayan süper kahraman Batman’in, serüvenlerini ele almaktadır.

Yapımcılığını Roy Lee, Phil Lord, Dan Lin ve Christopher Miller’ın üstlenmiş olduğu Lego Batman Filmi adlı eserin, müziklerini ise Mary Hidalgo ele almıştır. Aksiyon, macera ve komedi türündeki The Lego Batman Movie adlı animasyon eserin, seslendirme kadrosunda şu isimler Rosario Dawson (Batgirl / Barbara Gordon), Will Arnett (Batman / Bruce Wayne), Ralph Fiennes (Alfred Pennyworth), Mariah Carey (Mayor Marion Grange), Michael Cera (Robin / Dick Grayson) ve Zach Galifianakis (The Joker) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle