Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Letters – Harfler Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

611 views

The Letters – Harfler Filmi İzle

2014 ABD yapımı olan The Letters izle adlı film, dünya prömiyerini aynı yıl içersinde Sedona Uluslararası Film Festivali’nde yapmış ve ayrıca 1 değerli ödül ile ayrılmıştır. Dram türündeki The Letters adlı eserin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “”Scorpion”, “Change Of Heart” ve “Island Prey” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı William Riead olmuştur. 1 saat 54 dakika süresi olan The Letters adlı film, modern zamanların en insancıl kişilerinden biri olan Rahibe Teresa’nın, yaşamının belirli dönemlerini konu ediniyor. Neyse konuyu daha deşifre etmeyip, şimdi de Harfler adlı filmin diğer detaylarına değinelim.

Yapımcılığını Tony Cordeaux, Lisa Riead ve Colin Azzopardi’nin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Claran Hope ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,8 olan The Letters adlıfilmde şu isimler Juliet Stevenson (Mother Teresa), Rutger Hauer (Benjamin Praagh), Max von Sydow (Celeste van Exem), Priya Darshini (Shubashini Das), Kranti Redkar (Deepa Ambereesh), Mahabanoo Mody-Kotwal (Mother General) ve Tillotama Shome (Kavitha Singh) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle