Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Man Who Killed Don Quixote Türkçe Dublaj İzle (2017)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

365 views

The Man Who Killed Don Quixote Türkçe Dublaj İzle (2017)

Başrollerini Michael Palin, Olga Kurylenko ve Adam Driver’ın paylşamış olduğu The Man Who Killed Don Quixote izle adlı filmin, yönetmenliğini “Kutsal Kadeh”, “Jabberwocky”, “Zaman Haydutları”, “Brazil”, “The Adventures Of Baron Munchausen”, “Balıkçı Kral”, “12 Maymun”, “Vegas’ta Korku ve Nefret”, “Çılgın Kardeşler”, “Tideland”, “Dr. Parmassus” ve “Sıfır Teorisi” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Terry Gilliam üstlenmiştir. Senaryosu Tony Grisoni ve Terry Gilliam ikilisi tarafından ele alınan The Man Who Killed Don Quixote, Miguel de Cervantes y Saavedra’nın ‘Don Quixte’ adlı romanından uyarlanmıştır. Macera ve bilim kurgu türündeki The Man Who Killed Don Quixote adlı film, 21. yüzyıl Londra’sında, yeni film çekmek için 17. yüzyıl kahramanlarından Don Kişot’u tercih eden Sanco Panza adlı yönetmen ile ekip arkadaşlarının serüvenlerini ele almaktadır.

Bütçesi 16 milyon €uro olan The Man Who Killed Don Quixote adlı filmin, yapımcılık görevini Mariela Besuivsky, Paulo Branco, Amy Gilliam, Gerardo Herrero ve Gabriele Oricchio üstlenmiş, müziklerini ise Alberto Iglesias ele alıp icra etmiştir. 2017 İspanya, İngiltere ve Portekiz ortak yapımı olan The Man Who Killed Don Quixote adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Olga Kurylenko, Adam Driver (Toby) ve Michael Palin (Don Quixote) şu an için ön plana çıkmıştır.

 

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle