Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Man Who Knew Too Much – Çok Şey Bilen Adam 1934 Full İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

622 views

The Man Who Knew Too Much – Çok Şey Bilen Adam 1934 Full İzle

Başrollerinde Leslie Banks ve Edna Best’in oynamış olduğu Çok Şey Bilen Adam izle adlı filmin, yönetmenliğini “Zevk Bahçesi”, “Yokuş Aşağı”, “The Manxman”, Murder!”, “Mary”, “39 Basamak”, “Sabotaj”, “Kaybolan Kadın”, “Yabancı Muhabir”, “Tahlisiye Sandalı-Yaşamak İstiyoruz”, “Celse Açılıyor”, “Arka Pencere”, “Gizli Teşkilat”, “Sapık” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu Charles Bennett, DB Wyndham Lewis, Edwin Greenwood ve AR Raawlinson dörtlüsü tarafından ele alınan The Man Who Knew Too Much, birçok politik oyunu ortasında kalıp kaçırılan kızlarını kurtarmak için mücadele eden bir çiftin, yaşadıklarını konu edinmektedir.

1934 İngiltere yapımı olan Çok Şey Bilen Adam adlı film, o dönem birkaç etkinlikte boy gösterip 1 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 40 bin İngiliz Sterlini olan The Man Who Knew Too Much adlı filmin, yapımcılık görevini Michael Blacon üstlenmiş, müziklerini ise Arthur Benjamin ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,9, süresi ise 1 saat 15 dakika olan suç, gizem ve gerilim türündeki Çok Şey Bilen Adam adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Leslie Banks (Lawrence), Edna Best (Jill), Peter Lorre (Abbott), Frank Vosper (Ramon), Hugh Wakefield (Clive), Nova Pilbeam (Betty Lawrence) ve Pierre Fresnay (Louis) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle