Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Masked Saint – Maskeli Aziz Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

636 views

The Masked Saint – Maskeli Aziz Filmi İzle

Amerikalı genç aktör Brett Granstaff’ın başrolünde oynamış olduğu The Masked Saint izle adlı filmin, yönetmenliğini “Ham & Cheese”, “5ive Girls”, “Servitude” ve “Swearnet: The Movie” filmlerinden tanıdığımız Kanadalı genç sinemacı Warren P. Sonoda üstlenmiştir. Senaryosu Scott Crowell tarafından ele alınan The Masked Saint, Chris Whaley’in 2009 yılında yayımlanan ve çok satan aynı adlı romanndan uyarlanmıştır. 2015 Kanada yapımı olan The Masked Saint adlı film, yeni hayatını küçük bir kasabada papaz olarak sürdürmeye karar veren Chris Samuels adlı eski profesyonel güreşçinin, yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip, şimdi de Maskeli Aziz adlı filmin diğer püf noktalarına değinelim.

Bütçesi 3.5 milyon dolar olan Maskeli Aziz adlı eserin, yapımcılık görevini Cliff McDowell üstlenmiş, müziklerini ise Roger St-Denis ele almıştır. 1 saat 51 dakika süresi olan biyografi, aksiyon, dram, suç, aile ve fantastik türündeki The Masked Saint adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Brett Granstaff (Chris Samuels), Lara Jean Chorostecki (Michelle), T.J. McGibbon (Carrie Samuels), Diahann Carroll (Ms. Edna), Roddy Piper (Nicky Stone), James Preston Rogers (The Reaper) ve Mykel Shannon Jenkins (Det. Harper) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle