Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Pervert’s Guide to Ideology – Sapığın İdeoloji Rehberi Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

361 views

The Pervert’s Guide to Ideology – Sapığın İdeoloji Rehberi  Türkçe Dublaj İzle
720p

Birçok festivalde gösterimde bulunan The Pervert’s Guide to Ideology izle adlı belgesel film, sinema tarihinde kendisine yer edinmiş çeşitli filmler, süperstar filozof ve akademisyen Slavoj Zizek ile yönetmen Sophie Fiennes’in penceresinden bizler için yorumlanıyor.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle