Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Phenom Full Online İzle (2015)

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.064 views

The Phenom Full Online İzle (2015)

2015 ABD yapımı olan The Phenom izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim”Bringing Rain”, “Neal Cassady”, “Sparrows Dance” ve “Glass Chin” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı genç sinemacı Noah Buschel olmuştur. Dram, aile ve spor türündeki The Phenom adlı film, bir yandan ailevi sorunlarla baş eden bir diğer yandan da beyzbola dört elle sarılan Hopper Gibson adlı genç sporcunun yaşam öyküsü ele alınıyor.

Yapımcılık görevini Jeff Elliott, Kim Jose, Jeff Rice ve Antonia Bogdanovich’in üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Aleks de Carvalho ele alıp icra etmiştir. 1 saat 30 dakika süresi olan The Phenom adlı filmde, şu isimler Ethan Hawke (Hopper Sr.), Johnny Simmons (Hopper Gibson), Paul Giamatti (Dr. Mobley), Paul Adelstein (Scott Borwitz), Elizabeth Marvel (June Epland), Marin Ireland (Rachel Cullum) ve Sophie Kennedy Clark (Dorothy Boyer) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle