Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Preppie Connection 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

397 views

The Preppie Connection 2015 Filmi İzle

Dünya prömiyerini 2015 Hamptons Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan The Preppie Connection izle adlı filmin, yönetmenliğini “American Saint” ve “The War Within” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı genç sinemacı Joseph Castelo üstlenmiştir. Senaryosu Ashley Rudden ve Joseph Castelo ikilisi tarafından kaleme alınan The Preppie Connection, 80’li yılların başlarında, dolaylı yollardan Amerika’ya 300 bin dolar değerindeki ham eroini sokmaya çalışan genç bir öğrencinin, gerçek yaşam öyküsünü ele almaktadır.

2015 ABD ve Porto Riko ortak yapımı olan The Preppie Connection adlı film, Hamptons dışında birçok etkinlikte boy gösterip ödül sayısını 2’ye yükseltmiştir. 1 saat 35 dakika süresi olan suç ve dram türündeki The Preppie Connection adlı filmin, yapımcılık görevini Charlie Bunting, Joseph Castelo, Adam Folk, Joseph Mensch, Eric Schultz ve Carlo Sirtori üstlenmiş, müziklerini ise Sam Bisbee ele almıştır. IMDb’si 6,2 olan The Preppie Connection adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Lucy Fry (Alex Hayes), Thomas Mann (Tobias Hammel), Sam Page (Mr. Jennings), Logan Huffman (Ellis Tynes), Bill Sage (Mike Hammel), Amy Hargreaves (Ingrid) ve Marko Caka (Waiter) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle