Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Private Life Of Sherlock Holmes – Sherlock Holmes’un Özel Hayatı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

391 views

The Private Life Of Sherlock Holmes – Sherlock Holmes’un Özel Hayatı İzle

Başrollerini Robert Stephens, Christopher Lee ve Colin Blakely’nin paylaşmış olduğu Sherlock Holmes hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Mauvaise Graine”, “The Major And The Minor”, “Five Graves To Cairo”, “Çifte Tazminat”, “Yaratılan Adam”, “The Emperor Waltz”, “Günahsız Melek”, “Sunset Bulvarı”,”Diri Gömülenler”, “Casuslar Kampı”, “Sabrina”, “Yaz Bekarı”, “Atlantik Fatihi”, “Öğleden Sonra Aşk”, “Beklenmeyen Şahit”, “Bazıları Sıcak Sever”, “Garsoniyer”, “Bir, İki, Üç”, “Sokak Kızı İrma”, “Öpsene Budala”, “Şans Kurabiyesi”, “Dokunma Gıdıklanırım”, “Ön Sayfa”, “Fedora” ve “Buddy Buddy” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Billy Wilder üstlenmiştir. Senaryosu I.A.L. Diamond ve Billy Wilder ikilisi tarafından kaleme alınan The Private Life Of Sherlock Holmes, Arthur Conan Doyle’un yarattığı karakterlerden meydana gelmiştir. 2 saat 5 dakika süresi olan macera, komedi, suç, gizem, gerilim ve romantik türündeki Sherlock Holmes’un Özel Hayatı adlı film, güzel bir kadının kayıp eşini bulmak için İskoçya’ya doğru hareket eden Sherlock Holmes ile Dr. Watson’un, serüvenlerini ele almaktadır.

1970 ABD ve İngiltere ortak yapımı olan Sherlock Holmes adlı filmin, yapımcılık görevini de efsane isim Billy Wilder üstlenmiş, müziklerini ise Miklos Rozsa ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,2 olan Sherlock Holmes’un Özel Hayatı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Robert Stephens (Sherlock Holmes), Colin Blakely (Dr. Watson), Genevieve Page (Gabrielle Valladon), Christopher Lee (Mycroft Holmes), Tamara Toumanova (Madame Petrova), Cilve Revill (Rogozhin) ve Irene Handl (Mrs. Hudson) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle