Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Redwood Massacre Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.534 views

The Redwood Massacre Full HD İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, yönetmenliğini ve senaristliğini David Ryan Keirh’in üstlenmiş olduğu The Redwood Massacre izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2014 İngiltere yapımı olan The Redwood Massacre, fantastik ve korku türündedir. 1 saat 22 dakika süresi olan bu yapımın, konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Beş Mecerapest kafadar, internette keşfetmiş oldukları “Redwood Evi” efsanesini araştırmak için bir haftasonlarını evin bulunmuş olduğu bölgeye gidip, kamp yaparlar. Masum bir şekilde başlayan bu kamp, daha sonra 5 genç için tam anlamıyla kabusa dönüşecektir. Daha fazla konuyu uzatmayıp, birazda bu eserin diğer püf noktalarına değinelim.

Bütçesi 50 bin İngiliz Pound’u olan bu eserin, yapımcılık görevini David Ryan Keith ve Lorraine Keith ikilisi üstlenmiştir. Müziklerini Leah Kardos’un ele alıp bestelemiş olduğu bu yapımn, IMDb puanı ise 3,9’dur. 4 değerli ödülü elinde bulunduran bu eserde, şu isimler Mark Wood (Bruce), Lisa Cameron (Pamela), Lisa Livingstone (Kristy), Rebecca Wilkie (Jessica), Adam Coutts (Mark), Lee Hutcheon (Hunter) ve Benjamin Selway (Evil Highlander) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle