Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Trap – Tuzak 2017 HD İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

579 views

The Trap – Tuzak 2017 HD İzle

Başrolerinde Al Pacino ve Benicio Del Toro’nun oynamış olduğu The Trap izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Gummo”, “Mister Lonely”, “Trash Humpers” ve “Bahar Tatili” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı Harmony Korine olmuştur. 2017 ABD ve Almanya ortak yapımı olan Tuzak adlı film, 14 yıl önce işlenen bir soygundan alacaklarını temin etmek için harekete geçen eski bir soyguncunun, yaşadığı serüvenlerini ele almaktadır.

Gerilim ve suç türündeki The Trap adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Al Pacino, Benicio Del Toro (Slim), James Franco, Robert Pattinson ve Richard Pis (Cuban Pilot) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle