Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

The Wedding Ringer 2015 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.446 views

The Wedding Ringer 2015 İzle

The Wedding Ringer adlı filmin yönetmenliğini Jeremy Garelick üstlenmiştir. Bu isim ayrıca senaryo yazımını Jay Lavender ile birlikte ele almıştır. Romantik komedi türünde olan The Wedding Ringer adlı film konusu itibarıyla evlenmek üzere olan bir damadın, eşinin anne ve babasını etkilemek için yapmış olduğu mücadeleyi ele alıyor. 1 saat 41 dakika süresi olan bu eserin IMDb puanı 6,8’dir. 2015 ABD yapımı olan The Wedding Ringer adlı filmde şu isimler Kevin Hart (Jimmy Callahan / Bic), Josh Gad (Doug Harris), Affion Crokett (Reggie / Drysdale), Kaley Cuoco-Sweeting (Gretchen Palmer), Jorge Garcia (Lurch / Garvey) ve Dan Gill (Bronstein / Dickerson) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri