Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

The Zookeeper’s Wife 2016 HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.714 views

The Zookeeper’s Wife 2016 HD İzle

Başrollerinde Jessica Chastain ve Daniel Brühl’ün oynadığı The Zookeeper’s Wife izle adlı filmin, yönetmenliğini “Memory & Desire”, “Balinanın Sırtında”, “Tek Başına”, “The Vintner’s Luck” ve “McFarland” filmlerinden tanıdığımız Yeni Zellandı tecrübeli sinemacı Niki Caro üstlenmişitr. Senaryosu Angela Workman tarafından kaleme alınan The Zookeeper’s Wife, Diane Ackerman’ın aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. Biyografi, dram, tarih ve savaş türündeki The Zookeeper’s Wife adlı film, 2. Dünya Savaşı sırasında, Nazi askerlerinin işgal etmiş olduğu Polonya topraklarında 300 Yahudi’nin hayatını kurtararak adını tarih sayfalarına yazdıran Varşova Hayvant Bahçesi müdürü Jan ve eşi Antonina Zabinska’nın, gerçek yaşam hikayesini ele almaktadır.

Yapımcılığını Jeff Abberley, Diane Miller Levin, Jamie Patricof ve Kim Zubick dörtlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Harry Gregson-Williams ele alıp icra etmiştir. 2016 ABD yapımı olan The Zookeeper’s Wife adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Jessica Chastain (Antonina Zabinska), Daniel Brühl (Lutz Heck), Johan Heldenbergh (Jan Zabinski), Iddo Goldberg (Maurycy Fraenkel), Michael McElhatton (Jerzyk), Anna Rust (The Zebra Woman) ve Magdalena Lamparska (Wanda Englert) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle