Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Theory Of Obscurity: A Film About The Residents 2015 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

611 views

Theory Of Obscurity: A Film About The Residents 2015 İzle

2015 ABD, Avusturya, Almanya ve Hollanda ortak yapımı olan Theory Of Obscurity: A Film About The Residents adlı belgesel filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Sound Man: WWII To MP3”, “Witch Hunt”, “Love Hate Love”, “The Human Experiment” ve “Batkid Begins” belgesel filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Don Hardy Jr. olmuştur. Dünya prömiyerini 2015 South by Southwest Film Festivali’nde yapan Theory Of Obscurity: A Film About The Residents, 40 yıllık müzik kariyerlerinde 60’dan fazla albüme imza atan Theory Of Obscurity grubunun, oluşum aşamasını ve müzik piyasasında yapmış oldukları yenilikleri konu edinmektedir.

Yapımcılık görevini Barton Bishoff, Dan Hardy Jr. ve Josh Keppel üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, süresi 1 saat 27 dakikadır. IMDb’si 7,2 olan komedi, tarih ve müzikal türündeki Theory Of Obscurity: A Film About The Residents adlı belgesel filmde, şu isimler Jerry Casale, Les Claypool, Chris Combs, Jon Fishman, Matt Groennig, Jerry Harrison, Penn Jillette, Jim Knipfel, The Residents ve Steve Seid yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri