Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

They Found Hell Alt Yazılı İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

888 views

They Found Hell Alt Yazılı İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2015 ABD yapımı olan They Found Hell izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Gerilim ve korku türündeki They Found Hell adlı eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini “I Love You, Baby”, “Punk Love”, “Bullet” ve “Hercules Reborn” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı genç sinemacı Nick Lyon üstlenmiştir. 1 saat 23 dakika süresi olan They Found Hell adlı film, yapılan bir ışınlama deneyi sonrası kendilerini bambaşka bir diyarda bulan bir grup gencin, geri dönmek için yapmış olduğu mücadele ele alınıyor. Neyse konuyu daha fazla deşifre etmeyip şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılık görevini Anthony Fankhauser’in üstlenmiş olduğu They Found Hell adlı eserin, IMDb puanı ise 6,8’dir. Başarılı yönetmen Nick Lyon’un oyuncu tercihleri şu isimler Kabby Borders (Ava), Mirela Burke (Lucia), Hunter Canedy (Ward), Goran Ganchev (Cadaever Demon), James Sobol Kelly (Dr. Maro), Ivan Kostadinov (The Collector) ve Laurie Kynaston (Evan) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle