Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Türkçe İzle (2017)

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

457 views

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Türkçe İzle (2017)

2017 ABD yapımı olan Three Billboards Outside Ebbing, Missouri izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “In Bruges” ve “Yedi Psikopat” filmlerinden tanıdığımız oskarlı İngiliiz sinemacı Martin McDonagh olmuştur. Suç ve dram türündeki Three Billboards Outside Ebbing, Missouri adlı film, kızının katillerini yakalmak için varını yoğunu ortaya koyan Mildred Hayes adlı kadının, serüvenlerini ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Graham Broadbent, Peter Czernin ve Martin McDonagh üçlüsünün üstlenmiş olduğu Three Billboards Outside Ebbing, Missouri adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Frances McDormand (Mildred Hayes), Woody Harrelson (Sheriff Bill Willoughby), Sam Rockwell (Officer Jason Dixon), Abbie Cornish (Anne), Caleb Landry Jones (Red), Kathryn Newton (Angela), Peter Danklage, John Hawkes ve Lucas Hedges ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi