Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Tımarhanede 10 Gün – 10 Days In A Madhouse Türkçe Dublaj

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

483 views

Tımarhanede 10 Gün – 10 Days In A Madhouse Türkçe Dublaj

Başrollerini Caroline Barry ve Christopher Lambert’ın paylaşmış olduğu Tımarhanede 10 Gün izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “The Edison Device”, “House Of The Rising”, “A Midsummer Night’s Dream”, “Bug Wars”, “The War Of The Worlds” ve “War Of The Worlds The True Story” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı Timothy Hines olmuştur. 1 saat 51 dakika süresi olan biyografi ve dram türündeki 10 Days In A Madhouse adlı film, 1880’lerin Amerika’sı, aldığı bir takım şikayetlerden ötürü Blackwell Ada’sına gidip, 10 gün boyunca akıl hastalarına yapılan kötü muameleye şahitlik eden Nellie Bly adlı genç gazetecinin, yaşadıklarını ele almaktadır.

Bütçesi 12 milyon dolar olan 10 Days In a Madhouse adlı filmin, yapımcılık görevini Susan Goforth ve Andrew Malcolm üstlenmiş, müziklerini ise Jamie Hall ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,7 olan Tımarhanede 10 Gün adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Caroline Barry (Nellie Bly), Christopher Lambert (Dr. Dent), Kelly LeBrock (Miss Grant), Julia Chantrey (Anne Neville), Alexandra Callas (Miss Grupe), David Mitchum Brown (Dr. Canton), Natalia Davidenko (Mrs. Schanz) ve Jessa Campbell (Tillie Mayard) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle