Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Tipim Değilsin 2014 Filmi Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.769 views

Tipim Değilsin 2014 Filmi Seyret

Sevgili arkadaşlar bu seferki filmimizin adı her ne kadar hoş olmasa da ama oldukça keyifli ve izlenecek bir türdedir. Bu eserimizin adı Tipim Değilsin‘dir. 2014 Fransa ve Belçika ortak yapımı olan Pas Son Genre adlı filmin yönetmenliğini Belçika’lı sinemacı Lucas Belvaux üstlenmiştir. Romantik komedi türünde olan bu eser, Philippe Vilain’ın 2011 yılında yayımlanan romanından uyarlanıp başarılı yönetmen tarafından senaryo aşamasına getirilmiştir. 2014 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde Çağdaş Dünya Sineması bölümünde sunumunu yapan bu güzel eser buradan gayet olumlu notlar alıp yoluna devam etmiştir. Çeşitli festivallerde yer edinen Pas Son Genre adlı film 3 değerli ödüle sahiplik etmektedir.

1 saat 51 dakika süresi olan Tipim Değilsin adlı film konusu itibarıyla bir felsefe öğretmeni ile şirin bir kuaför ablanın arasında yaşanan romantik ve bir o kadar eğlenceli anları ele alıp bizlere keyifli anlar yaşatıyor. Pas Son Genre adlı filmin yapımcılık görevini Patrick Quinet ve Patrick Sobelman üstlenmiştir. Müziklerini Frederic Vercheval’in bestelemiş olduğu Tipim Değilsin adlı filmin IMDb puanı ise 6,7’dir. Başarılı yönetmen abimizin oyuncu seçimleri şu isimler Emilie Deguenne (Jennifer), Loic Corbery (Clement Le Guern), Sandra Nkake (Cathy), Charlotte Talpaert (Nolwenn), Anne Coesens (Helene Pasguier-Legrand) ve Daniela Bisconti (Madame Bortolin) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle