Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Törst – Susuzluk – Thirst İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

404 views

Törst – Susuzluk – Thirst İzle

Başrollerini Eva Henning, Birger Malmsten ve Birgit Tengroth’un paylaşmış olduğu Susuzluk full izle adlı filmin, yönetmenliğini “Kris”, “Aşkımızın Üstüne Yağmur Yağıyordu”, “Hindistan’a Giden Gemi”, “Musik I Mörker”, “Liman Kenti”, “Fangelse”, “Neşeye Doğru”, “Yaz Oyunları”, “Bekleyen Kadınlar”, “Monika’yla Bir Yaz”, “Gezgincilerin Gecesi”, “Bir Aşk Dersi”, “Düşler”, “Bir Yaz Gecesi Tebessümleri”, “Yedinci Mühür”, “Herr Sleeman Kommer”, “Yaban Çilekleri”, “Rabies”, “Ansiktet”, “Genç Kız Pınarı”, “Tystnaden”, “Don Juan”, “Persona”, “Skammen, “Temas”, “Yüzyüze”, “Fanny ve Alexander”, “De Tva Saliga” ve “Saraband” filmlerinden tanıdığımız İsveçli efsane isim Ingmar Bergman üstlenmiştir. Senaryosu Herbert Grevenius tarafından kaleme alınan Törst, Birgit Tengroth’un aynı adlı kısa hikayesinden uyarlanmıştır. 1 saat 23 dakika süresi olan dram türündeki Thirst adlı film, İtalya tatili dönüşü sırasında yeni bir çift ile tanışan mutsuz bir çiftin, yaşadıklarını ele almaktadır.

1949 İsveç yapımı olan Susuzluk adlı filmin, yapımcılık görevini Helge Hageman üstlenmiş, müziklerini ise Erik Nordgren ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,8 olan Törst adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Eva Henning (Rut), Birger Malmsten (Bettil), Birgit Tengroth (Viola), Hasse Ekman (Dr. Rosengren), Mimi Nelson (Valborg), Bengt Eklund (Raoul) ve Gaby Stenberg (Astrid) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle