Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Triple 9 Türkçe Dublaj İzle (2016)

    Genişlet


Yorum yapılmamış

1.139 views

Triple 9 Türkçe Dublaj İzle (2016)

Dünyaca ünlü genç aktör Aaron Paul’un başrolünü oskarlı yıldız Kate Winslet ile paylaşmış olduğu Triple 9 izle adlı eserin, yönetmenliğini Yaşayan Ölülerin Hayaletleri”, “To Have And To Hold”, “Kanlı Teklif” ve “Kanunsuzlar” filmlerinden tanıdığımız Avustralyalı sinemacı John Hillcoat üstlenmiştir. Senaryosu Matt Cook tarafından ele alınanTriple 9, yasadışı işlerle uğraşan bir çeteyle işbirliği içerisine giren bir polis memurun, arkadaşları tarafından dize getirlişi ele alınıp, bizlerin önüne sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla deşifre etmeyip şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Christopher Woodrow, Keith Redmon, Anthony Katagas, Brad Dorros ve Marc Butan’ın üstlenmiş olduğu Triple 9’a 28 milyon dolar harcanmıştır. 2016 ABD yapımı dram, suç ve gerilim türündeki eserin, keyifli müziklerini ise Atticus Ross, Bobby Krlic, Leopold Ross ve Claudia Sarne dörtlüsü ele almıştır. Tecrübeli yönetmen John Hillcoat’ın oyuncu seçimleri şu isimler Kate Winslet (Irene), Woody Harelson (Sergeant Detective Jeffrey Allen), Teresa Palmer (Michelle Allen), Casey Affleck (Chris Allen), Aaron Paul (Michael Laird), Norman Reedus (Gabriel Martin) ve Chiwetel Ejiofor (Terrell Tompkins) olmuştur.

IMDb’si ve süresi şu an belirsiz olan Triple 9 ile ilgili daha farklı detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle