Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Türkisch Für Anfanger Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.289 views

Türkisch Für Anfanger Full HD İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, Türk asıllı Alman sinemacı Bora Dağtekin’in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Türkisch Für Anfanger izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2012 Almanya yapımı olan Türkisch Für Anfanger, katılmış olduğu festivallerden toplamda 9 değerli ödül elde etmiştir. Senaryosu Bora Dağtekin ve Andy Raymer ikilisi tarafından kaleme alınan Türkisch Für Anfanger, Güneydoğu Asya tatiline çıkan renksiz ve mutsuz bir yaşam süren Lena adlı genç kızın, uçakta tanışmış olduğu Türk bir maço ile yaşadığı komik maceralar konu ediniyor.

Macera ve komedi türünde olan bu eserin, yapımcılık görevini Christian Becker, Marie Rechberg ve Lena Schömann üçlüsü üstlenmiştir. Müziklerini Michael Beckmann ve Heiko Maile ikilisinin ele alıp bestelemiş olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 5,9’dur. 1 saat 45 dakika süresi olan Türkisch Für Anfanger adlı filmde şu isimler, Josefine PreuB (Lena Schneider), Elyas M’Barek (Cem Öztürk), Anna Stieblich (Doris Schneider), Adnan Maral (Metin Öztürk), Pegah Ferydoni (Yağmur Öztürk) ve Arnel Taci (Costa Papavassilou) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle