Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Tutku – Fur: An Imaginary Portrait Of Diane Arbus Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

997 views

Tutku – Fur: An Imaginary Portrait Of Diane Arbus Seyret

Güzel yıldız Nicole Kidman’ın başrolünü yakışıklı aktör Robert Downey Jr. ile paylaşmış olduğu Fur: An Imaginary Portrait Of Diane Arbus izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna “The Prom”, “Hit Me” ve “Sekreter” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Steven Shainberg oturmuştur. 2006 ABD yapımı olan Fur: An Imaginary Portrait Of Diane Arbus, katılmış olduğu etkinliklerden toplamda 1 değerli ödül elde etmiştir. Senaryosu Erin Cressida Wilson tarafından kaleme alınan Fur: An Imaginary Portrait Of Diane Arbus, Patricia Bosworth’un aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. Biyografi, dram, gizem ve romantik türünde olan bu yapım, moda ve reklam fotoğrafçısı Diane Arbus’un inişli ve çıkışlı gerçek yaşam hikayesini konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp, şimdi de bu eserin diğer detaylarına değinelim.

Bütçesi 16 milyon dolar olan bu eserin, yapımcılık görevini Laura Bickford, Andrew Fierberg, Bill Pohlad ve Bonnie Timmermann dörtlüsü üstlenmiştir. Müziklerini Carter Burwell’ın ele almış olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 6,5’dir. 2 saat 2 dakika süresi olan bu eserde, şu isimler Nicole Kidman (Diane Arbus), Robert Downey Jr. (Lionel Sweeney), Ty Burrell (Allan Arbus), Harris Yulin (David Nemerov), Jane Alexander (Gertrude Nemerov), Emmy Clarke (Grace Arbus) ve Genevieve McCarthy (Sophie Arbus) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle