Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Üçüncü Adam Kim? 1949 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

577 views

Üçüncü Adam Kim? 1949 Filmi İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 114. sırada yer edinen Üçüncü Adam Kim? adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1949 İngiltere yapımı olan The Third Man adlı filmin, yönetmenliğini “Midshipman Easy”, “Masum Kadın”, “Zevk ve Istırap”, “Oliver! – Masum Melekler” ve “Follow Me!” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü usta İngiliz sinemacı Carol Reed üstlenmiştir. Senaryosu Graham Greene tarafından kaleme alınan Üçüncü Adam Kim?, 2. Dünya Savaşı’nın hemen ardından, kendisine önerilen iş teklifi için Viyana’ya giden ve birçok acı gerçekle yüzyüze kalan Holly Martins adlı yazarın, yaşadıklarını ele almaktadır.

IMDb puanı 8,3 olan The Third Man adlı film, birçok festivalde boy gösterip 1 oskar heykelciği dahil olmak üzere toplamda 5 değerli ödül elde etmiştir. Yapımcılık görevini de Carol Reed’in üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Anton Karas ele alıp icra etmiştir. 1 saat 44 dakika süresi olan film-noir, gizem ve gerilim türündeki Üçüncü Adam Kim? adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Joseph Cotten (Holly Martins), Alida Valli (Anna Schmidt), Orson Welles (Harry Lime), Trevor Howard (Maj. Calloway), Bernard Lee (Sgt. Paine), Paul Hörbiger (Karl – Harry’s Porter) ve Ernest Deutsch (‘Baron’ Kurtz) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle