Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ülke ve Özgürlük – Land And Freedom – Tierra Y Libertad İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

440 views

Ülke ve Özgürlük – Land And Freedom – Tierra Y Libertad İzle

Dünya prömiyerini 1995 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 2 değerli ödül ile ayrılan Ülke ve Özgürlük seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Jim Allen tarafından kaleme alınan Land And Freedom, Büyük Britanya Komünist Partisi’ne üye bir işsiz olan ve İspanya İç Savaşı’nda Cumhuriyetçilerin tarafında savaşa katılmaya karar veren David Carr’ın hikayesini ele almaktadır.

1995 İngiltere, İspanya, İtalya ve Fransa ortak yapımı olan Tierra Y Libertad adlı film, o dönem Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 8’e yükseltmiştir. 1 saat 49 dakika süresi olan dram ve savaş türündeki Ülke ve Özgürlük adlı filmin, yapımcılık görevini Rebecca O’Brien üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,6 olan Ülke ve Özgürlük adlı filmin, oyuncu kadrsounda şu isimler Ian Hart (David Carr), Rosana Pastor (Blanca), Iciar Bollain (Maite), Tom Gilroy (Lawrence), Marc Martinez (Juan Vidal), Frederic Pierrot (Bernard Goujon) ve Andres Aladren (Militia member) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle