Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Una – Blackbird Türkçe Dublaj Full İzle (2016)

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

675 views

Una – Blackbird Türkçe Dublaj Full İzle (2016)

2016 ABD, Kanada ve İngiltere ortak yapımı olan Una izle adlı filmin, yönetmenliğini İzlanda asıllı Avustralyalı deneyimli tiyatro yönetmeni Benedict Andrews üstlenmiştir. Senaryosu David Harrower tarafından kaleme alınan Blackbird, 15 yıl cevapsız kalan soruların yanıtını Ray adlı adamın ortaya çıkışıyla tekrardan aramaya koyulan ve birçok sürprizle karşı karşıya kalan Una adlı genç kadının, yaşadıklarını ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Maya Amsellom, Patrick Daly ve Jean Doumanian üçlüsünün üstlenmiş olduğu Una adlı filmin, müziklerini ise Jed Kruzel ele ale alıp icra etmiştir. Dram türündeki Blackbird adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Ben Mendelsohn (Ray), Rooney Mara (Una), Tobias Menzies (Mark), Indira Varma (Sonia), Riz Ahmed (Scott), Tara Fitzgerald (Andrea), Natasha Little (Yvonne), Isobelle Molloy (Holly) ve Ciaran McMenamin (John) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi