Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Underworld 5 – Karanlıklar Ülkesi: Yeni Nesil 2016 İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.417 views

Underworld 5 – Karanlıklar Ülkesi: Yeni Nesil 2016 İzle
720p

2016 ABD yapımı Underworld: Next Generation izle adlı filmin, yönetmenliğini Amerikalı genç sinemacı Anna Foerster üstlenmiştir. Senaryosu Cory Goodman tarafından ele alınan Underworld 5, bir önceki serilerde olduğu gibi güzeller güzeli Selene’nin vampirlerle olan çetin mücadelesini konu edinmektedir. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de Karanlıklar Ülkesi: Yeni Nesil adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılık görevini David Kern, Gary Lucchesi, Jackie Shaenoo, Richard S. Wright, Tom Rosenberg ve Len Wiseman’ın üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Eric Craig ve Brian McNelis ikilisi ele alıp icra etmiştir. Aksiyon, gerilim ve korku türündeki Underworld 5’in, oyuncu kadrosunda şu isimler Kate Beckinsale (Selene), Theo James (David), Charles Dance (Thomas), Oliver Stark (Gregor), Tobias Menzies (Marius), Daisy Head (Alexia), Lara Pulver ve Bradley James yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle