Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Une Vie Full HD Türkçe Dublaj İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

356 views

Une Vie Full HD Türkçe Dublaj İzle (2016)

Başrollerini Judith Chemla, Jean-Pierre Darroussin ve Yolande Moreau’nun paylaşmış olduğu Une Vie izle adlı film, dünya prömiyerini bu yıl 73.’sü düzenlenen Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapacak ve ayrıca Altın Aslan Ödülü için yarışacaktır. 2016 Fransa ve Belçika ortak yapımı olan Bir Kadının Hayatı adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Le Bleu Des Villes”, “Aşkın Dansı”, “Entre Adultes”, “Mademoiselle Chambom”, “Quelques Heures De Printemps” ve “İnsanın Değeri” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü yetenekli Fransız sinemacı Stephane Brize oturmuştur. Senaryosu Florence Vignon ve Stephane Brize ikilisi tarafından ele alınan Une Vie, Guy de Maupassant’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 59 dakika süresi olan dram türündeki Une Vie adlı film, 1819 Normandiya’sında, eğitim gördüğü manastırı terk edip, çocukluk hayallerinden peşinden koşan Jeanne adlı genç kızın, hikayesini ele almaktadır.

Başarılı Fransız yönetmen Stephane Brize’in 7. uzun metrajlı filmi olan Une Vie’de, şu isimler Judith Chemla (Jeanne Le Perthuis des Vauds), Jean-Pierre Darroussin (Le baron Simon-Jacques Le Perthuis des Vauds), Yolande Moreau (La baronne Adelaide La Perthuis des Vauds), Swann Arlaud (Julien de Lamare), Nina Meurisse (Rosalie), Olivier Perrier (L’abbe Picot) ve Clotilde Hesme (Gilbert de Fourville) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle