Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Urge – Dürtü 2016 Full HD Online İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

5.614 views

Urge – Dürtü 2016 Full HD Online İzle

2016 ABD yapımı olan Dürtü hd seyret adlı filmin, yönetmenliğini birçok başarılı yapımın arkasında görev yapmış olan Amerikalı genç sinemacı Aaron Kaufman üstlenmiştir. Senaryosu Guy Busick, Aaron Kaufman, Jerry Stahl ve Jason Zumwalt dörtlüsü tarafından ele alınan Urge, tropik bir ada da düzenlenen bir partideki yaşanan olayları ele almaktadır.

1 saat 29 dakika süresi olan gerilim türündeki Urge adlı filmin, yapımcılık görevini Yoram Barzilai, Eric Gold, Warren Goz, Aaron Kaufman, Andrew Mann, Mark Neveldine ve Skip Williamson üstlenmiş, müziklerini ise The Newton Brothers ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 4,4 olan Urge adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Ashley Greene (Theresa), Pierce Brosnan (The Man), Alexis Kanpp (Joey), Danny Masterson (Neil), Justin Chatwin (Jason Brettner), Alison Lohman (Mother), Bar Paly (Denise), Nick Thune (Danny) ve Chris Geere (Vick) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle